Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Roudnice B

18. 4. 2016

Prasek - Roudnice B 1:2 (0:1)

Branka : 75. Štayr

Sestava : Drugda - Holý (60.Tichý), Staněk, Vyhleďal, Drábek - , Herzog (46.Pavel),Hrubeš, Štayr, Nový- Němec (46. Štefán), Hrubý

 

V dalším domácím mistrovském utkání náš tým přivítal rezervu Roudnice. V nominaci na utkání se neobjevil Honza Pražák, který se ukázal fanouškům pouze na lavičce domácího týmu a povzbuzoval hráče Jiskry. Naopak se vrátil do sestavy Martin Štayr, který nakonec vstřelil jedinou branku našeho mančaftu. Jinak v našem týmu nebyly nějaké větší změny. 

 

Do tohoto matche nastoupily naši hoši jak mistři světa a Honza Drugda už v 1. minutě lovil míč z branky. Záložník hostí utekl po levém křídle a připravil gólovou šanci útočníkovi a bylo to 0:1!!! Místo pořádného probuzení se dále naši playeři ploužily po hřišti jak mrtvoly. Žádný náboj, žádný střelecký pokus, žádná pořádná akce!!! Oko fanouška muselo trpět!!! První pořádný pokus našeho týmu byl v 25. minutě, kdy míč po rohovém kopu skákal ve vápně a Tomáš Hrubý nastřelil tyč roudnické branky. Jinak pokračovalo naše trápení až ve 40. minutě jsme dostali 100% příležitost srovnat stav. Po nedovoleném zákroku na Davida Hrubeše ukázal rozhodčí Koki na značku pokutového kopu. Kulatý nesmysl si vzal David Diego Hrubeš, ale pro tým Jiskry bohužel neproměnil. A tak za stavu 0:1 se šlo odpočívat do kabin i když myslím, že náš tým odpočíval snad celý první poločas!!!

Do druhého dějství nastoupily domácí hráčI nabuzení, že se jim podaří skóre utkání otočit a tři body zůstanou doma... Podařilo se vybojovat několik zajímavých standartních situací,ale ani jednou se nepodařilo míč uklidit do branky u savoje. A tak v 62. minutě přišel další trest. Hostující hráči ukázali jak se mají proměňovat brejky!! Branka jak přes kopírák z prvního poločasu,ale jen z pravé strany a pořadatel Jonáš mohl připsat dvojku u písmena H. 0:2!!! To jako by konečně aspoň částečně probudilo hráče se znakem Jiskry Prasku na dresech. Více a více se tlačily do šancí a v 75. minutě byli odměněni. Martin Štayr dostal přihrávku na velké vápno s přehledem uklidil míč do sítě brankáře Šandy. A o 10 minut déle mohlo být vyrovnáno , kdy do brankové šance hlavou se dostal Pepa Tichý,ale mířil pouze mimo bránu. A do konce utkání byla ještě jedna gólovka, kdy po prodlouženém balónu se Dominik Nový obtočil kolem obránce,ale scházelo 30 cm,aby meruna skončila v síti. A tak se zrodila překvapivá první jarní porážka a naši hráči by si měli uvědomit, že to prostě samo nepůjde!!!

Velké díky opět našim fanouškům, kterých se sešlo více než dost!!! Moc děkujeme!!! A teď se zase probudit ze snu a jet zabojovat do Ohnišťan, kde nás přivítá domácí ruchadlo.

 

T.K.H.