Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Starý Bydžov

19. 10. 2015

Prasek - Starý Bydžov  0:1 (0:1)

Sestava : Drugda - Holý (63. Hátle), Soukup, Pražák (46.Klouzek), Svatoň - Štefán, Brett, Štayr, Veselý - Hrubý, Vyhleďal

 

V 11. kole 3. třídy přivítal náš tým celek Starého Bydžova, který je nováčkem v této soutěži. Už v týdnu se vědělo, že se do domácí klece nebude moci postavit Jakub Šuhájek, který si přivodil zranění v posledním mistrovském utkání v Nedělišti. Na jeho postu tedy mohli diváci vidět Honzu Drugdu, který se objevil v brance po 2- leté pauze. Dalším staronovým playerem v našem základu byl Radim Svatoň, který nic neztratil na svých fotbalových kvalitách i po delším odpočinku od fotbalu. Stále se na hřišti neobjevil Pepa Janáček (důvody neznámé), Kuba Vízek (nemoc) a ani Láďa Žďárský (zranění).

Do zápasu vstoupil náš mančaft tím nejhorším způsobem. Ve 4. minutě po chybě ve středu hřiště hráči Staráku ukázali našim borcům, jak se využívají brejkové situace. Hostující záložník zatáhl balón na roh velkého vápna a poslal perfektní přihrávku na útočníka a ten neměl problém poslat míč do naši prázdné branky. Po inkasované brance se domácí hráči ještě několik minut rozkoukávali, než se konečně taky dostali na dostřel branky Šteyra, ale bohužel žádná střela nebyla k vidění. Zbytek první půli se odehrál ve středu hřiště až na pár vyjímek, kdy zasáhl perfektně chytají Drugda. Náš tým, si připravil jedinou menší šanci, kdy po chybě obránců Staráku měl možnost Martin Brett,ale ani z jeho kopačky nesměřovala střela na branku.

 

O přestávce proběhlo v našem týmu tzv. KOPEČKOVIC STŘÍDÁNÍ, kdy nachlazeného Jendu Pražáka vystřídal ostřílený borec Láďa Klouzek.

 

Do druhého dějství čutálisty z Jiskry nastoupily aktivněji než hosté. Hráči domácího celku začali konečně bojovat a drali se za kýženou vyrovnávací brankou. Bohužel se to nepodařilo ani Martinovi Štayrovi z přímého kopu a ani Martinu Brettovi, který ohrozil svou tvrdou střelou více fanoušky v savoji než svatyni Starého Bydžova a tak utkání skončilo těsnou výhrou hostujících hráčů. 

 

A co říci závěrem??

Podle mého názoru, náš tým byl o něco horším týmem v prvním poločase, ale ve druhé části přidal na důrazu a bojovnosti ( Bojovnost - To je to slovo, které poslední zápasy chybělo našim chlapcům) a myslím, že hostí se museli bát o výsledek, i když jsme neměli jedinou stoprocentní šanci.

Po 7 porážkách v řadě se pokusí náš tým vydolovat body v Syrovátce, kam zajíždíme v sobotu a utkání se bude hrát už ve 14.30.