Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek - Syrovátka

31. 5. 2016

Prasek - Syrovátka 3:0 (2:0)

Branky : Štayr, Němec, Hrubý

Sestava : Drugda – Pavel (77. Holý), Pražák, Staněk, Drábek (60. Hrubeš) – Vízek, Herzog, Štayr, Havlín (66. Tichý) – Němec (60. Nový), Hrubý

 

V posledním domácím zápase přivítal náš tým soupeře ze Syrovátky. V nominaci na tento zápas chyběl Pája Štefán, který byl až podezřele indisponován jinak náš tým byl v plné sestavě. 

V úvodních minutách zápasu byl aktivnější domácí tým. Velmi aktivní krajní záložníci Havlín s Vízkem čepovali jeden centr za druhým a když se jim nechtělo nahrávat tak to prostě práskly na bránu. Za 20 minut si tým Jiskry vytvořil několik slibných šancí,ale většinou to vypadalo, že to hráči domácích chtějí dovézt do brány na zlatém podnosu. Pětadvacet minut po začátku utkání přišel průtrž mračen a naše hráče jako by to povzbudilo dát konečně nějakou tu branku. Běžela 28. minuta kdy volný kop na hranici vápna prodloužil Honza Herzog a osamocený Němec stál sám před brankářem Žákem, ale ten ještě vytáhl zázračný zákrok a do prázdné branky se nemýlil Štayr. 1:0!!! Další branka přišla 5 minut před poločasovým hvizdem. Výkop Drugdy si převzal Němec a udělal si v hostujícím vápně z hráčů kuželky a zavěsil. 2:0!!! 

Pokud se někteří fanoušci zapomněli v kiosku na klobáse tak možná přišly o třetí branku zápasu. Velmi akční Němec utekl po levém křídle a naservíroval chuťovku pro Hrubého a bylo to 3:0!!! Po této brance to vypadalo, že hostující hráči vzdávají boj o body. A domácí hráči se dostávali do šancí čím dál více. Samostatný únik Hrubého skončil na brankáři Žákovi, krásná technická střela Josky Tichého orazítkovala tyč, další pokus Hrubého hlavu pro změnu břevno. A tak utkání, které mohl skočit určitě větším rozdílem zůstalo na skóre 3:0..

Velké poděkování našim fanouškům, kteří i přes nepřízeň počasí nikam neutekly a dále povzbuzovali naše kopačky. Poslední dvě kole zajíždíme do Malšovy Lhoty a Hoříněvse a budeme rádi, když nás pojede opět podpořit.

T.K.H.