Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prasek vs. Loko HK B 9:0 (6:0)

20. 9. 2018

Prasek x Loko Hradec B  9 : 0 (6 : 0)

Základní sestava : Drugda –  Staněk, Tichý (46.Holý), Syřiště, Pavel, Herzog (46.min Vízek), Němec, Fof, Vyhleďal, Hrubý (59.min Lukač), Nový

Branky : 7. a 36.min Nový D., 11., 44. a 57.min Hrubý T., 28. a 68.min Němec T., 41.min Herzog J., 77.min Lukač P.

V dalším mistrovském utkání jsme na našem stadionu přivítali mužstvo Lokomotiva Hradec B. Dopolední program na našem hřišti opět vyplnili svými zápasy naše mládežnické kategorie. Sobotní den provázelo hezké slunečné počasí a příjemné teploty…

Do tohoto utkání jsme nemohli nenastoupili : Václav Jilemnický, Martin Štayr, Péťa Drábek, Václav Brett

Po špatném výkonu z minulého kola jsme si chtěli udobřit naše fanoušky a prezentovat se úplně jiným fotbalem. S mužstvem Loko Hradec už se potkáváme poněkolikáté, takže víme co od tohoto mužstva čekat a jak se připravit. Toto mužstvo má ve svém poli několik starších hráčů, ale zato velice technických, takže tomu byla i přizpůsobena taktika na toto utkání.

První poločas jsme hráli směr Hasičárna. Už od prvních minut jsme na soupeře vlétli a napadáním, důrazem jsme hostující hráče dostali pod tlak. Už v 1.minutě má šanci Domča Nový po střílené nahrávce od Tomáše Hrubého, ale bohužel Domča netrefuje hostující branku. V 7.minutě se ujímáme vedení po střele Domči Nového zpoza vápna, kdy střela překvapila hostujícího brankáře – stav 1 :0. V 11.minutě přichází rychlá kolmá akce, kdy po vysunutí na pravé straně Jirky Pavla a jeho přesném centru do vápna dává hlavou branku Tomáš Hrubý – stav 2 : 0. Musím říct, že prvních 20.minut hry bylo z naší strany exelentní – zatlačili jsme soupeře k jejicj vápnu, napadali jsme rozehrávku, dobře kombinovali, byli důrazný a z toho jsme si vytvářeli brankové příležitosti. Po uplynutí dvaceti minut naše hra trochu opadla a hostující hráči se začali osmělovat a více kombinovat, ale bez nějaké větší šance. Zlom v utkání dle mého názoru přinesla hezká kombinace ve 28.minutě, kdy po vybojovaném míči od Domči Nového a hezké narážečce Míši Fofa a Tomáše Němce dává posledně jmenovaný střelou pod břevno branku na stav 3 : 0. Od této chvíle bylo o osudu utkání zpečetěno a náš tým opět začal předvádět kombinace, vrátil se ke stylu ze začátku utkání a vytvářeli jsme si mnoho brankových příležitostí. V 36.minutě po důrazu Domči Nového, kdy nenechal hostujícího brankáře rozehrát a napadáním získal míč a sám z poza vápna hezkým lobem přehazuje brankáře – stav 4 : 0. Ve 41.minutě opět přichází rychlý protiútok, kdy z pravé strany stříleným centrem nachází před brankou centrující Jirka Pavel nabíhajícího Honzu Herzoga, který proměňuje na stav 5 : 0. Ve 44.minutě zvyšujeme na skóre 6 : 0 po dlouhém výkopu Jendy Drugdy od branky, následné chybě obránce, kdy podběhne míč a Tomáš Hrubý se tak řídí sólovým nájezdem na hostujícího brankáře a „hokejovým blafákem ala dlouhá klička“ zvyšuje na poločasový výsledek  6 : 0.

Našim hráčům o poločase nebylo co vytýkat k předvedené hře. O poločase došlo k prostřídání hráčů...

Do druhého poločasu nastupujeme směr Savoj… ve druhém poločase a za tohoto stavu byla hra uvolněná, soupeř už se uchýlil k bránění a naši hráči se vrhali do útoku ve více lidech…v tuto chvíli a za takového stavu je těžké organizovat hru a hodně hráčů chtělo vsítit branku…takže na hostující branku se valil útok za útokem – né všechny byly dobře vyřešené – někdy špatná finální nahrávka, někdy příliš ukvapená…v 57.minutě zvyšujeme skóre po hezké kolmici od Míši Fofa na rozběhnutého Domču Nového, který z pravé strany dává střílený centr do vápna, kde tvrdou střelou z „voleje“ dává Tomáš Hrubý na stav 7 : 0 a kompletuje svůj hattrick v tomto zápase (ostatní hráči tj. Tomáš Němec nebo Domča Nový svůj hattrick v tomto zápase odmítli…). V 59.minutě se na hřiště dostává Peter Lukáč (alias Zlatan) a hned v 63.minutě má 1000% šanci ke vstřelení branky, když mu tutovou šanci připravil Tomáš Němec , ale Zlatan přestřeluje prázdnou branku…v 68.minutě centruje do vápna Vojta Vyhleďal a při nedorozumění hostujícího obránce a brankáře, kdy se mezi sebou srazí, dává Tomáš Němec další branku do prázdné brány – stav 8 : 0. V 77.minutě po samostatné akci Domči Nového a jeho hezké nahrávce před bránu dává svoji branku i Peter Lukáč – stav 9 : 0. Ostatní naše šance zůstaly nevyužity a tak se diváci „desítky“ nedočkali…

Co říci závěrem k utkání : náš vstup do tohoto utkání byl vynikající – prvních 20.minut bylo excelentních, pak naše hra na cca 10minut polevila, ale vsítěním třetí branky už poté byl na hřišti pouze jeden tým. Děkuji hráčům za předvedený výkon, který se našim divákům musel líbit. Nutno však podotknout, že toto utkání jsme zvládli na výbornou, ale příští zápas začíná od nuly a je potřeba toto vítězství potvrdit i na hřišti na Novém Hradci, kde se nám dlouhodobě moc nedaří. K tomuto zápasu je potřeba odjet s pokorou a nejet na Nový Hradec s myšlenkou, že vše půjde samo a hladce…

Po zápase poděkoval náš tým fanouškům, divákům, kteří nás podporovali celé utkání a mohli si zakřičet vítězný „chorál“…

Po zápase proběhlo posezení na hřišti…

Trénink : úterý a čtvrtek od 18hod

Příští mistrovský zápas odehrajeme v neděli dne 23.9.2018 od 16.30hod na hezkém hřišti na Novém Hradci …odjezd od hřiště v Prasku ve 15.30hod