Jdi na obsah Jdi na menu

Referát z vítězného turnaje Starších přípravek

 
Po měsíční pauze jsme se vydali na tradiční turnaj OFS HK v Předměřicích. V sestavě nám chyběly opory Matouš Zmítko (nemoc) , Ondra Cudrák a Ráďa Svatoň (hokej) . S hokejisty byla dohoda, že po hokejovém utkání za námi dorazí. Ještě si s námi zašpásoval los, když nám hned do základní skupiny byla vylosována vynikající Malšova Lhota.
 
Jiskra Prasek - FC HK dívky                  6   :   3
V úvodním zápase jsme narazili na hradecká děvčata, náš tým se rozjížděl pomaleji. Děvčata v zápase třikrát vedla o gól, ale my vždy srovnali . Ve druhé půli zápasu jsme zlepšili obranu a třemi brankami rozhodli o naší výhře.
Střelci:Honzik Klouzek          3
             Lukyn Grusman         2
             Maty Ardelán              1
 
Jiskra Prasek - Malšova Lhota               2  :  2
Proti favoritovi skupiny jsme nezačali moc dobře , soupeř nás tlačil a nastřelil dokonce dvě tyčky. Poté jsme přebrali otěže zápasu a dvakrát vedli. Za stavu 2:1 jsme zahodili tutovku a soupeř vyrovnal na konečných a asi spravedlivých 2 :2.
Střelci: Lukyn Grusman        1
              Honzik Klouzek          1
 
Jiskra Prasek  -  Hoříněves                     8  :  0
Do posledního utkání základní skupiny už naskočili Ráďa s Ondrou. Věděli jsme, že  po remíze s Malšovkou  o postupu rozhodne skóre. Kluci z Hoříněvsi hráli pouze v pěti , bez střídání a naše téměř tři čtyřky je utavily. Tato vysoká výhra nás posunula do finálové skupiny.
Střelci: Honzík Klouzek          4
              Ráďa Svatoň               2
              Lukyn Grusman         1
              Ondra Cudreák          1
 
Jiskra Prasek  -  Kunčice                       3  :  0
V prvním finálovém zápase hráli kluci soustředěně a co prošlo pochytal vynikající gólmánek Vojtik. V koncovce jsme se prosadili pouze my a celkové vítězství už bylo blízko.
Střelci: Lukyn Grusman         1
              Honzik Klouzek           1
              Míša Solár                   1
 
Jiskra Prasek  -  Lhota p.L./Roudnice      5  :  0
V posledním zápase jsme nepřipustili žádné drama, kluci sršeli energií a po pěkných brankách jsme zaslouženě zvítězili. V tomto zápase komentátor ještě vyhecoval našeho kanonýra Honzíka , aby dvěma brankami přeskočil desetigólového střelce z Kunčic.
 
Po posledním hvizdu vypukla naše obrovská radost. Naši fanoušci nás v čele s bubeníky Zdendou a Zdendou hnali za celkovým triumfem celý den. Všichni hráči makali na sto a více procent. A i když chyběla někdy fotbalovost byla tam neskutečná bojovnost, nasazení a srdíčko . Jsem moc rád, že všichni hráči zasáhli do všech zápasů. 
Vítězové v dresu Jiskry :Vojtik.Kofránek,Fíja Tomášek,Péťa Bludský,Míša Solár,Tom Gráf,Jura Chlumecký,Ondra                                            Cudrák,Ráďa Svatoň,Maty Ardelán,Luky Grusman,Lukyn Stránský,Honzik Klouzek
 
Vláďa Klouzek