Jdi na obsah Jdi na menu
 

Roudnice B x Prasek 3 : 2 (1 : 1)

27. 3. 2017

Sestava : Drugda – Pražák (65.Tichý), Jilemnický, Vyhleďal (46.Pavel), Herzog, Štayr, Hrubeš, Štefan, Vízek, Němec (80.Holý), Hrubý 

Branky : 27.Hrubý T., 90.Hrubeš D. 

K prvnímu mistrovskému utkání v jarní sezóně zajížděl náš tým v neděli do obce Roudnice. Na krásně připraveném hřišti a za hezkého počasí, ale náš tým sehrál bohužel „parodii“ na fotbal…

Abych řekl pravdu, těžko se mi hodnotí tento zápas a i když jsem si dělal poznámky, tak moc pozitivního jsem v naší hře nenašel. Takže referát nebude obsáhlý…

Od 1.minuty utkání byl domácí tým lepším mužstvem, vytvářel si mnoho standartních situací po našich faulech kolem vápna, lépe se pohybovali po hřišti, lépe kombinovali - naši borci nastoupili do zápasu jako „mistři světa“ a zapomněli, že fotbal je o běhání, nabízení se pro míč spoluhráči, komunikací mezi sebou, chutí hrát atd.

Zhruba ve 23.minutě (do této doby měli šance pouze domácí) jsme měli světlý moment ve hře (šanci na vyrovnání) v podobě samostatné akce Tomáše Němce, kdy se uvolnil a střelou z levé nohy orazítkoval levou tyč domácí branky.

Domácí tým však lepší kombinací si vytvářel šance a tak se zaslouženě dostal do vedení ve 25.minutě, kdy po nakopnutém míči došlo ke špatné komunikaci mezi našimi hráči a hlavou jsme si dali vlastní branku – stav 1:0. O nedlouho později (27.minuta) po vstřeleném gólu domácí také zachybovali a důrazný Tomáš Hrubý hlavou přehodil brankáře domácích…takže stav srovnaný na 1 : 1 – za tohoto stavu se šlo do kabin…

Do druhého poločasu jsme sice vstoupili o trochu aktivněji, ale vyloženou šanci jsme si nevytvořili a tak po zhruba 10minutách opět převzali iniciativu domácí a na našeho brankáře se valil útok za útokem…to co jsme předváděli na hřišti nemělo společného nic s fotbalem, domácí hráči nás přehrávali, lépe kombinovali, běhali a vytvářeli si šanci za šancí, což vyústilo v třetí branku v naší síti po chybě v obraně…

Ani po třetí brance se náš tým neprobudil, žádný velký tlak z naší strany nepřišel – sice se nám podařilo skorigovat výsledek po standartní situaci a zmatku ve vápně, kdy se prosadil akrobaticky David Hrubeš v 90.minutě, ale to bylo z naší strany vše a tak si domácí v pohodě výhru ustrážili…

Co říci závěrem k tomuto utkání?? Z naší strany tragický výkon – domácí nás ve všech směrech přehráli, kromě důrazu – bohužel v negativním smyslu (někteří naši hráči ani utkání neměli dohrát) a v komunikaci, ale bohužel s rozhodčím…takže zasloužené vítězství domácích…

Jediný, kdo dle mého názoru snese přísný měřítko v tomto zápase je Honza Drugda, který svými výbornými zákroky ušetřil náš tým od většího přídělu branek v naší síti i když někdy mu i branková konstrukce pomohla…jinak od našich hráčů v poli to byl zmar a takto se rozhodně fotbal nehraje – opravdu k tomu nemám slov…

Každý z hráčů by si měl přebrat z pr..le do hlavy a obráceně jak k tomu přistupuje, s jakou chutí hraje, zamyslet se nad tréninkovou morálkou, jelikož bez trénování, nasazení, makání to samo nepůjde…pokud toto někdo nechápe a není ochoten hrát po mužstvo, jeden pro druhého, aby diváci (fanoušci), kteří nás jezdí podporovat měli z předvedené hry radost (né jako teď v Roudnici), tak může klidně odejít – nikomu nebude bráněno…myslím, že oddíl pro Vás dělá vše a od Vás se jen očekává adekvátní přístup a nasazení na tréninku a v zápase…

Doufám, že každý z Vás se nad sebou zamyslí…

Trénink úterý a čtvrtek od 18hod na hřišti v Prasku!

Sraz na příští zápas je 14.45hod na hřišti v Prasku nebo 15.15hod na hřišti ve Lhotě p/L.