Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší elévové - Lhota pod Libčany 23.9.2018

25. 9. 2018
V netradičním nedělním odpoledni jsme vyrazili do Lhoty p.L. na souboj dvou neporažených týmů. Náš kádr byl téměř kompletní i s uzdraveným útočníkem Lukynem Grusmanem.
 
Jiskra Prasek  -  Lhota pod Libčany         6  :  2         (  2  :  1  )
Náš tým se v úvodu rozjížděl pomalu- nepřesné přihrávky, nedůraz našich obránců a ospalý dojem. To vše nahrávalo domácím k ohrožení naši branky. Přesto jsme se ujali vedení 2:0, soupeř snížil po pěkném přímém kopu a následné dorážce. O přestávce jsme si vysvětlili, že určité věci musíme změnit. Druhý poločas kluci nastoupili jako vyměnění. Napadali, bojovali a po pěkných přihrávkách a střelách rozhodli tento duel ve svůj prospěch. Domácí pouze korigovali z pokutového kopu po nešťastné ruce Jury.
Střelci : Ráďa Svatoň         2
               Ondra Cudrák      2
               Honzik Klouzek    1
               Lukyn Grusman   1
 
Jiskra Prasek  -  Lhota pod Libčany           8  :  0        (  6  :  0  )
Do druhého zápasu vlétl fotbalový uragán jménem Jiskra, kluci hráli s chutí a šesti brankami rozhodli odvetu již do poločasu. Do druhého poločasu se prostřídali naši gólmánci Vojtik s Fíjou a když začalo pršet chtěli jsme mít tento zápas co nejdříve za sebou. Přidali jsme ještě dvě branky a jednoznačná výhra byla naše.
Střelci : Honzik Klouzek      3
               Ráďa Svatoň          3
               Ondra Cudrák       1 
               Matoš Zmítko         1
 
Jiskra : Vojtik Kofránek,Fíja Tomášek,Jura Chlumecký,Matouš Zmítko,Tom Gráf,Míša Solár,Ondra Cudrák,
              Honzik Klouzek,Péťa Bludský,Lukyn Stránský,Lukyn Grusman,Maty Ardelán,Ráďa Svatoň
 
Všichni za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu, středa -pátek potrénujeme a  v sobotu na svém stadionu přivítáme celek Libčany/Urbanice.
 
Vláďa Klouzek