Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší elévové - Nepolisy 10.9.2017

11. 9. 2017

Za lehce deštivého počasí jsme zajížděli k dalším mistr. zápasům do nedalekých Nepolis. V týmu nám chyběli dva předem omluvení hráči Lukyn Grusman ( víkendový školní výlet) a Ondra Cudrák ( hokejové soustředění ve Švýcarsku). Proto se v Nepolisech objevila opora mladších elévů Lukyn Stránský a obranu nám vystužila po delší době Stelča Bencsiková.

Jiskra Prasek  -  Nepolisy              4 : 2     (  0 : 1 )
V prvním poločase nás vychytal výborný domácí gólmánek, který lapil hned několik našich tutovek. Domácí využili naši hrubku v naší obraně a po samostatném úniku se dostali do vedení. Do druhého poločasu jsme zpřesnili přihrávky a hlavně koncovku. Třemi góly jsme skóre otočili , poté domácí z ojedinělého útoku snížili , ale poslední slovo jsme měli my a vítězství bylo naše.
Střelci:Matouš Zmítko      2
          Míša Solár              1
          Honzík Klouzek      1

Jiskra Prasek  -  Nepolisy             2 :  1        (  2 :  1 )
Ve druhém utkání jsme nechtěli inkasovat první a zápas opět otáčet. To se nám bohužel nepovedlo , když domácí obránce projel přímočaře půlku hřiště a skóroval - opět jsme ztráceli. Tuto ztrátu jsme vymazali povedenou koncovkou již do konce prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme branku již neviděli a mohli  slavit druhé vítězství. 
Střelci: Honzík Klouzek     1
            Matouš Zmítko      1

 

FOTO ZE ZÁPASŮ : https://jiskraprasek.rajce.idnes.cz/Nepolisy_10.9.2017

V naší hře je stále málo přesných přihrávek, je to spíše o bojovnosti. Máme co zlepšovat , potrénujeme a budeme se těšit na další zápasy. Do týmu výborně zapadla nová posila Matouš Zmítko, kerý se prosadil i střelecky. V obraně nám hodně pomohla i Stelča , ale pochvalu za tento dvouzápas zaslouží všichni.

Jiskra:Vojtik Kofránek,Tom Gráf,Stelča Bencsiková,Míša Solár,Maty Ardelán,Matouš Zmítko,Táda Jančí,Lukyn Stránský ,Honzík Klouzek