Starší elévové - Prasek 16.9.2017

18. 9. 2017

V ideáním fotbalovém počasí  jsme nastoupili proti zřejmě nejlepšímu týmu naší skupiny - týmu Kunčic. Tým Kunčic podle soupisky nastoupil prakticky s ročníkem 2007 zato náš tým je kromě Stelči (2007) ročník 2008. A  to nám ještě chyběla brankářská jednička Vojtik Kofránek (nemoc). Do branky jsme museli povolat kanonýra  z ml. elévů Lukyna Stránského , který v brance rozhodně nezklamal !!!!

Jiskra Prasek  -  Kunčice            2  :  9         (  2 :  3  )
Na favorizovaného soupeře jsme v úvodu vlétli , důrazem a bojovností jsme vedli 1:0 a 2:1 , poté se začala projevovat fotbalovost soupeře a poločas skončil 2:3 v náš neprospěch. S tímto poločasem jsem naprosto spokojen , protože naši borci odvedli víc jak svoje maximum. Ve druhém poločase jsme prostřídali a první souboj dopadl tak jak dopadl.
Střelci: Honzík Klouzek          1
           Táda Jančí                  1

Jiskra Prasek - Kunčice              4   :  9        ( 2  :  6 )
I ve druhém zápase nám soupeř ukázal svoji fotbalovost, kdy my jsme se na každý gól nesmírně nadřeli a soupeř trestal naše chyby s naprostou lehkostí. Kunčice na chvilku znejistěli po našem snížení na 4:6 , ale následně opět trestali.
Střelci : Honzík Klouzek         3
            Ondra Cudrák           1

Nevěšíme hlavy , soupeř nám ukázal nedostatky v naší hře, potrénujeme, vysvětlíme si chyby a pokusíme se zabodovat příší týden v Dobřenicích.

Jiskra : Lukyn Stránský, Tom Gráf, Stelča Bencsiková,Míša Solár,Matouš Zmítko,Ondra Cudrák, Honzík Klouzek,Lukyn Grusman,Maty Ardelán,Táda Jančí

Velkou pochvalu zaslouží náš gólmánek Lukyn Stránský, že se nezalekl situace a tyto dva zápasy odchytal.DÍKY