Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší elévové - Prasek 2.9.2017

5. 9. 2017

Náš tým po přesunu do kategorie starších elévů 5+1 přes léto mnoho nenatrénoval. Jediné přátelské utkání byla prohra 1:11 v Kunčicích a z naší strany to nemělo nic společného s fotbalem. Povedené bylo tradiční letní soustředění na domácím hřišti, kdy se utužila parta. Bohužel na generálku nám přátelské utkání postupně odřekla mužstva  z Myštěvsi, Kunčic, Skřivan a Dobřenic , takže jsme pouze trénovali. V týmu proběhly dvě změny - Stelča Bencsiková ukončila svoje působení v našem týmu (doufám, že toto rozhodnutí není definitivní ) a novou posilou se stal Matouš Zmítko , tímto mu přeji mnoho gólů a fotbalové radosti v dresu Jiskry. V ostrém startu mistr. sezóny jsme přivítali celek Lhota p.L/Roudnice.

Jiskra Prasek  -  Lhota p.L/Roudnice        2  :   9          (   2  :  4  )
V prvním utkání jsme se ujali vedení po střele Ondry Cudráka , hra byla z obou stan nepřesná . Náš tým kupil čím dál víc chyb a hostující borci byli živější a hlavně důraznější. Potrestané naše chyby znamenaly skóre 1:3 , poté jsme se dostali do kontaktu po snížení Honzíkem, ale soupeř přece jen do poločasu odskočil na rozdíl dvou branek 2:4. Druhá půle byla jak z hororu, naše hra nebyla žádná a soupeř střílel branky snad z každé pozice, tento úsek se hrubě nepovedl našemu gólmánkovi Vojtíkovi. A pro celý tým výsledek znamenal debakl.
Střelci: Ondra Cudrák    1
           Honzik Klouzek   1

Jiskra Prasek  - Lhota p.L/Roudnice            4  :   3         (  1  :  3  )
V přestávce mezi zápasy jsme si vysvětlili chyby , udělali jsme tlustou čáru za prvním utkání a pokusili jsme soupeři vrátit porážku. Náš výkon se zlepšil, ale soupeř střílel šťastné branky dál a odskočil nám až na 0:3. Naše střelecké trápení prolomil pěknou střelou pod břevno Ondra 1 : 3. O přestávce jsem hráče burcoval, že jsme ve hře a nesmíme zopakovat druhý poločas z prvního zápasu. Rozchytal se Vojťas a když pěknou přihrávku uklidil k tyči Matyáš Matura 2:3 soupeř znejistěl a naši borci vycítili šanci na zvrat. K vyrovnání nám pomohl kiks hostujícího gólmánka, když ho o míč obral Honzík a pohodlně vyrovnal do prázdné branky. Rozdílový gól vstřelil tvrdou střelou opět Honzík a obrat z 0:3 na 4:3 byl dokonán.
Střelci:Honzík Klouzek    2
          Ondra Cudrák      1
            Matyáš Matura     1

Musíme více potrénovat , aby šli naše výkony nahoru. Děkuji hráčům, že druhé utkání nezabalili a i když se nedařilo utkání zlomili silou vůle.

Jiskra: Vojta Kofránek,Matouš Zmítko,Tom Gráf,Míša Solár,Matyáš Ardelán,Matyáš Matura,Lukyn Grusman, Táda Jančí,Ondra Cudrák,Honzik Klouzek