Starší elévové - Prasek 30.9.2017

4. 10. 2017

Za krásného slunečného počasí jsme na našem hřišti přivítali celek - Myštěves. Naše sestava byla kompletní a tak jsme doufali v další mistrovské bodíky.

Jiskra Prasek - Myštěves        17 : 0         (   9 : 0  )
V prvním zápase bylo na hřišti pouze jedno družstvo. Soupeře jsme předčili ve všech směrech. Už tam byly nějaké náznaky rozehrávky od gólmánka a pár pěkných přihrávek i zakončení. Zasloužené dvouciferné vítězství.
             Táda Jančí                  1

Jiskra Prasek  - Myštěves       7  :  3         (  2  :  2  )
Do druhého zápasu bylo cílem zopakovat výkon z předešlého utkání a udržet čisté konto. Opak byl pravdou, domácí borci nastoupili jako mistři světa a čekali , že se soupeř porazí sám. Bez bojovnosti a přesných přihrávek se hrát opravdu nedá. Soupeř vycítil šanci a po dvou našich chybách se ujal vedení  0:2. V této chvíli jsem musel opravdu zvýšit hlas a mužstvo vyburcovat k lepšímu výkonu, protože to byla opravdu tragédie. Do poločasu jsme stačili vyrovnat. O poločase proběhla hlasitější porada, neboť  hráči z prvního zápasu byli pryč a vypadalo to , že  za nás přijeli hrát noví hráči  z Janatova, kde se fotbal vůbec nehraje. Druhý poločas naši hráči urvali bojovností a důrazem, je to ale škoda , protože fotbalových akcí bylo pramálo.
Střelci: Ondra Cudrák        3
            Honzík Klouzek     2
            Táda Jančí             2

Jiskra:Vojta ,Stelča,Míša,Tom,Matouš,Ondra,Maty,Lukyn,Táda,Honzík

Před posledními 6 zápasy jsem vypsal zvláštní prémii - pokud tým čtyřikrát vyhraje , zajistí si víkendový pobyt na chatě (utajená lokalita zejména kvůli médiím a fanouškům) . Dvě výhry v Dobřenicích a dvě výhry doma s Myštěvsí si tým tuto odměnu s předstihem zajistil. Proto již tuto neděli 8.10.2017 od 14 30 hod. přivítáme k posledním mistr.zápasům silného soupeře Červeněves/Skřivany  bez nervů.