Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší elévové - Prasek 8.10.2017

10. 10. 2017

Poslední podzimní mistrovské zápasy jsme sehráli na podmáčeném domácím hřišti doprovázené aprílovým počasím. Už v týdnu jsme se s trenéry hostujícího týmu Červeněves/Skřivany Jirkou Brzkem a Lukášem Strunou zdravě hecovali, takže utkání mělo náboj již před výkopem. Náš tým nastoupil v kompletním složení.

Prasek - Červeněves/Skřivany              1 : 2        (  1 : 1 ) 
V prvním zápase oba celky spíše čekaly co vymyslí soupeř. Naši hráči naráželi na důraznou, tvrdou (ale férovou) hru soupeře , se kterou jsme se ještě prakticky nesetkali . Toto plus těžký terén jim dělal velké problémy. I přesto za stavu 0:0  vstřelil gól Maty , bohužel těsně před vstřelením branky bylo pískáno a gól nemohl platit. I tak za chvilku jsme si zopakovali gólovou radost po tvrdé střele Honzíka. Soupeř do poločasu odpověděl několika dalekonosnými pokusy , které dvakrát skončily na tyči nebo na výborném Vojtíkovi v naší brance. Ten nestačil pouze na jednu střelu a poločas skončil remízou. Druhý poločas byl více boj než fotbal a utkání rozhodli hosté šťastnou několikrát tečovanou střelou , když my jsme svoje šance již neproměnili.
Střelec: Honzík Klouzek

Prasek - Červeněves/Skřivany            1 : 4         ( 1  : 2 )
Do druhého zápasu jsme naše hráče burcovali , že bojovností a důrazem máme šanci. Vytrvalý déšť a těžký terén bohužel více vyhovoval soupeři , který naše hráče v osobních soubojích prostě přetlačil. Z vedoucí branky jsme se opět radovali my , když tvrdou střelou ze střední vzdálenosti se prosadil Tom. Hosté bohužel odpověděli okamžitě z rozehry, když míč doplachtil neuvěřitelně do šibenice. Soupeř ještě vstřelil jednu branku do poločasu. Ve druhé půli našim borcům viditelně docházeli síly a na zvrat jsme už neměli. Soupeř se prosadil ještě dvakrát.
Střelec: Tom Gráf

Jiskra:Vojtik,Stelča,Matouš,Tom,Míša,Ondra,Honzík,Táda,Maty,Lukyn

V těchto zápasech naši hráči poznali důraz, bojovnost soupeře a těžký terén. Snažili se všichni, ale bohužel to na soupeře nestačilo. Pochválil bych Ondru Cudráka , jak zahrál ve středu hřiště proti kapitánovi soupeře Lukynu Strunovi ml.. Tyto souboje byly ozdobou zápasu. Velké poděkování Jirkovi Brzkovi , že se ujal píšťalky a s přehledem obě utkání odřídil jako zkušený ligový rozhodčí. Ještě bych chtěl poděkovat Daně a Jakubovi , že nám otevřeli savoj i v netradiční nedělní čas , aby se prokřehlí fanoušci  měli kde občerstvit.