Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší elévové - Prasek 8.9.2018

10. 9. 2018

Před domácími zápasy jsme řešili obsáhlé absence a doslova lepili sestavu. V sestavě chybělo hned šest hráčů - Filip Tomášek (nemoc), Táda Jančí (přerušení činnosti), Lukyn Grusman (zranění), Mára Čížek (zranění), Ráďa Svatoň (hokejové soustředění), Ondra Cudrák (hokejové soustředění).

 
Jiskra Prasek  -  Nepolisy       4  :  3         (  4  : 1 )
V prvním poločase jsme na soupeře opět vlítli a podařilo se nám vstřelit pěkné branky. Hattrick zaznamenal náš kanonýr Honzik a Tom se trefil přímo z rohu. Inkasovaný gól byl po naší hrubce v obraně. O poločase jsme s  kluky  probrali rozložení sil , protože dva hráči na střídačce je málo a nás čekaly ještě tři poločasy. Ve druhém poločase hosté ožili a po odstoupení Honzika (střet koleno na koleno) měli místy až drtivý tlak. Naši hráči začali zmatkovat a inkasujeme dva góly a je tu obrovské drama. Náš gólmánek Vojtik působil ospalým dojmem ( k obědu svíčková) , ale přesto svůj tým několikrát podržel a vydřené vítězství bylo naše.
Střelci : Honzik Klouzek     3
                Tom Gráf               1
 
Jiskra Prasek  -  Nepolisy         10  :  2       (  4  :  2 )
Do odvety vstupujeme i s kulhajícím Honzikem a s přeskupením záložní řady, kdy vedle sebe nastoupili Honzik a Matouš. Všichni kluci makali na 130 procent , naši obránci Tom,Míša a Jura přitvrdili v osobních soubojích a hned se nám hrálo lépe. Škoda jen, že se střelecky neprosadili naši útočníci Maty s Lukynem , když jim kolikrát chybělo opravdu jenom štěstíčko. A tak tento duel střelecky rozhodli dva pětigóloví záložníci Matouš a Honzik.
Střelci: Matouš Zmítko     5
              Honzik Klouzek     5
 
Jiskra :Vojtík Kofránek,Tom Gráf,Míša Solár,Jura Chlumecký,Matouš Zmítko,Honzík Klouzek,Maty Ardelán,
              Lukyn Stránský
 
 
Obě vítězství se nerodila lehko, soupeř předvedl bojovný a sympatický výkon. Ve středu sehrajeme přátelský zápas doma s týmem Kunčic, v pátek potrénujeme a v sobotu opět doma přivítáme celek Červeněves/Skřivany od 12 00 hod.