Starší elévové - Prasek 9.6.2018

13. 6. 2018

V posledním domácím zápase jsme za tropického počasí přivítali celek Skřivany/Červeněves.V naší sestavě chyběl Ondra Cudrák ( školní výlet) a z 2007 za nás nastoupil Honzík Bednář.

Jiskra Prasek - Skřivany/Červeněves         0 : 5      ( 0 : 1 )
V prvním zápase jsme se dostali hned v úvodu do brejku, který bohužel Lukyn neproměnil a to bylo z naší strany na dlouho vše. Hosté byli důrazní a nám se nedařilo dostávat  do šancí. Soupeř se dostal do vedení po pěkné kombinaci a zakončení do prázdné branky. V druhém poločase jsme vyrobili tři hrubky a bylo po zápase.

Jiskra Prasek - Skřivany/Červeněves           3  :  2    (  3 : 2  )
Opět úvod druhého zápasu patřil nám. Radim uhání sám na brankáře a je zezadu sestřelen, ale karty nechal pan rozhodčí asi doma. K přímému kopu se postavil Honzík a střelou do šibenice otevírá skóre zápasu. Tato branka vlila klukům energii a najednou jsme  lepším týmem. Do poločasu se trefil ještě dvakrát  Raďas a vedeme 3:0. Celý tým maká nadoraz. V úvodu druhé půle Honzík dalekonosnou střelou málem přerazil břevno a tak soupeř vycítil šanci a začal opět zlobit. Několik závarů vyřešil ve druhém zápasu skvělý Vojtík a inkasoval až pět minut před koncem po tvrdé střele. A když po několika tečích soupeř snížil na rozdíl jediné branky přáli jsme si všichni konec.
Střelci : Raďas Svatoň      2
            Honzík Klouzek    1

Ještě zmíním sázku mezi hráči a trenérem před druhým zápasem , že se v případě naší výhry  nechám zlít vodou . Co bych pro motivaci svých borců neudělal . A tak jsem odcházel ze hřiště celý mokrý a spokojený z výhry nad výborným soupeřem. Už ve středu zajíždíme k posledním mistr. zápasům do Vysoké. V pátek budeme mít volno a v sobotu od 14 00 hod. proběhne na našem hřišti rozlučka se sezónou ( zhodnocení a zápasy děti vs. rodiče ) Občerstvení zajištěno.