Starší elévové - Vysoká nad Labem 13.6.2018

15. 6. 2018

V netradičním  středečním odpoledni jsme vyrazili k poslednímu dvouzápasu do krásného fotbalového areálu ve Vysoké. Předchozí vzájemné zápasy byly výborné a tak jsme doufali v nějaký ten bodík. Kádr 2008 byl kompletní a z 2007 nás doplnil Honzík Bednář.

Vysoká  -  Jiskra Prasek      7  :  3          (   2  :  2  )
Domácí na nás vlétli tvrdou , důraznou hrou a během chvilky po tvrdých ranách vedli 2 : 0. Kluci se brzy oklepali a ještě do poločasu góly Raďase a Lukyna stihli vyrovnat skóre. Bohužel druhá půle byla vyrovnaná , ale domácí byli přece jenom v zakončení lepší.
Střelci : Raďas Svatoň          1
               Lukyn Grusman     1
               Honzík Klouzek       1

Vysoká  - Jiskra Prasek       4  :  1            (  2  :  1  )
Do odvety obě mužstva ještě přitvrdila a i pro zkušeného rozhodčího byly tyto zápasy docela oříšek, protože takové souboje, tvrdost a důraz se v této kategorii moc nevidí. Domácí nám opět odskočili o dva góly a my jsme do poločasu odpověděli tečovanou střelou Honzíka a vykřesali naději. Do druhé půle jsme nastoupili buď a nebo. Domácí jsme mačkali a vyrovnání viselo na vlásku, štěstíčko nám nepřálo a tak nám zkušení domácí přidali dva banány na cestu těsně před koncem.
Střelec : Honzík Klouzek   1

I přes dvě docela vysoké porážky jsem spokojen s výkonem všech našich borců. Domácím jsme hodně vzdorovali a konečné skóre tomu neodpovídá. Domácím gratuluji k výhrám , tyto zápasy rozhodla kvalita v zakončení.
A nás už čeká pouze sobotní rozlučka se sezónou na našem hřišti od 14 00 hod.