Starší elévové Cerekvice 2.9.2018

5. 9. 2018
Po veleúspěšném sobotním turnaji ve Lhotě jsme vyrazili do Cerekvice porvat se o první mistrovské bodíky.V sestavě chyběli Lukyn Grusman, Mára Čížek, Táda Jančí, Tom Gráf a Jura Chlumecký.

Jiskra Prasek  -  Cerekvice/Probluz             7 : 1       (  5 : 0 )
Od první minuty byla vidět na našich borcích chuť do hry, nasazení a fotbalovost. Soupeře jsme prakticky nepouštěli do šancí a s přehledem vyhráli.
Střelci:Honzik Klouzek   3
             Ondra Cudrák     2
             Ráďa Svatoň       1
             Lukyn Stránský   1

Jiskra Prasek  - Cerekvice/Probluz              14 : 0      (  7 : 0 )
Do odvety vlétlo naše mužstvo jako uragán a v sedmé minutě jsme vedli 5:0, to nás ukolébalo a bylo po fotbale. I když jsme přidali další branky po fotbalové stránce to už nebylo ono.
Střelci:Ráďa Svatoň       5
             Ondra Cudrák     3
             Honzik Klouzek    3
             Míša Solár            2

V pohodovém tempu jsme získali 6 bodů, zkoušeli jsme si nové věci a v obou zápasech se prostřídali naši gólmánci Vojtik s Fíjou.
V týdnu potrénujeme a už se těšíme , až na našem stadionu v sobotu přivítáme celek z Nepolis.