Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší elévové Myštěves 6.10.2018

12. 10. 2018

Za krásného slunečného počasí jsme vyrazili pro další mistrovské bodíky do obce Myštěves. Náš kádr byl po delší době kompletní.

 
Jiskra Prasek  -  Myštěves                9  :  6        (  7  :  1  )
Do utkání jsme vlétli - důrazem, přesnými přihrávkami, napadáním a přesnou koncovkou jsme soupeře k ničemu nepustili. Za zmínku stojí čtyři vstřelené góly Péti Bludského během jednoho pětiminutového střídání. Do druhého poločasu se prostřídali naši gólmánci Vojta s Fíjou a když jsme v první minutě druhé půle zvýšili na 8:1 nikdo nepředpokládal drama. Opak byl pravdou naše mužstvo polevilo, kluci se utápěli v kličkách, náš důraz zmizel a domácí borci  začali dotahovat, když na světelné tabuli svítilo 8:6 začalo to být opravdu zajímavé, ale poslední slovo jsme měli my 9:6!
Střelci : Péťa Bludský           4
               Lukyn Grusman      3 
               Honzik Klouzek        2
 
Jiskra Prasek  -  Myštěves                9  :  1            (   5  :  1  )
Po důrazné domluvě v kabině jsme šli na hřiště s tím , že na druhý poločas zapomeneme a začneme hrát jako na začátku. Kluci svoji soustředěnost udrželi oba poločasy a bylo z toho pohodové druhé vítězství.
Střelci : Honzik Klouzek         3
               Ondra Cudrák           2
               Péťa Bludský             2
               Ráďa Svatoň             1
               Tom Gráf                    1
 
Jiskra : V.Kofránek,F.Tomášek,M.Zmítko,T.Gráf,M.Solár,J.Chlumecký,O.Cudrák,J.Klouzek,R.Svatoň,P.Bludský,M.Ardelán,L.Stránský,L.Grusman,
 
Stínem našeho výkonu byl druhý poločas prvního zápasu , jinak jsem spokojený s přístupem všech našich hráčů.Středa -pátek trénink a v sobotu na domácím trávníku přivítáme celek z Dobřenic.
 
Vláďa Klouzek