Starší elévové Prasek 15.9.2018

18. 9. 2018
Za krásného slunečného počasí jsme v derby zápasech přivítali celek Skřivany/Červeněves. V našem týmu chyběli dlouhodobí marodi Lukyn Grusman , Mára Čížek a z rodinných důvodů Fíja Tomášek , Jura Chlumecký.

Jiskra Prasek  -  Skřivany/Červeněves
 6  :  3        (  2  :  0 )

V úvodním zápase jsme začali hodně rozpačitě, když v prvních minutách mají hosté hned tři samostatné úniky na našeho brankáře Vojtíka. Hosté šance neproměnili a my postupně přebírali otěže zápasu. V první půli jsme dvakrát zacílili do černého a vedeme 2:0. Hned po přestávce jsme přidali třetí gól a vypadalo to na klidný průběh zápasu, ale opak byl pravdou. Hostům jsme prakticky darovali dva góly a ti vycítili šanci. Naši hráči se vrátili ke svojí hře a vstřelili hezké tři branky , když další šance ještě pochytal skvělý hostující gólmánek.
Střelci: Honzik Klouzek     3
              Ráďa Svatoň         2
              Míša Solár             1

5  :  3          (  2  :  2 )
Odveta by se dala nazvat Jiskra vs. brankář hostí. Naši borci makali a vytvářeli si jednu šanci za druhou , ale nedařilo se nám je proměňovat. A když hosté z pološancí vstřelili dva góly, je tu opět drama. Rozhodující moment byla vyrovnávací branka v poslední sekundě prvního poločasu. Ve druhém poločase všichni dřeli a byli jsme odměněni třemi brankami a i druhé vítězství je naše.
Střelci: Ondra Cudrák    2
              Honzik Klouzek  2
              Ráďa Svatoň      1

Jiskra:Vojta Kofránek,Ráďa Svatoň,Matouš Zmítko,Honzik Klouzek,Tom Gráf,Ondra Cudrák,Míša Solár,
             Maty Ardelán,Lukyn Stránský

Středa ,  pátek potrénujeme a v neděli vyrazíme  do Lhoty p.L. porvat se o první místo v tabulce s dosud také neporaženým celkem Lhota p.L./Roudnice. Zveme všechny rodiče a fanoušky , aby nás hojném počtu přijeli podpořit v důležitém dvouzápase.