Starší elévové Třebechovice 25.5.2018

31. 5. 2018

Opět v pátek jsme vyrazili do dalekých Třebechovic, kdy pro většinu z nás to byl  šibeniční termín. Náš kádr byl kompletní a z 2007 nebyl nikdo, jelikož mladší žáci hráli ve stejném čase.

Třebechovice  -   Jiskra  Prasek          7  :   5        (   5  :  3  )
V prvním zápase jsme působili ospalým dojmem ( zřejmě dlouhá cesta ) , kluci nebojovali, nemakali, nekomunikovali a když naši obránci (nebudu jmenovat) svými kiksy soupeři darovali minimálně pět branek tak ani našich pět vstřelených branek nám na úspěch nestačily.
Střelci : Honzík Klouzek     2
             Ondra Cudrák      1
              Radim Svatoň      1
               Táda Jančí            1

Třebechovice  -  Jiskra Prasek            5  :  7         (   4   :  4  )
Velkou bouřku v kabině si naši borci k srdci nevzali , protože jsme  během prvních deseti minut prohrávali 1:4!!!!. Gólem na 2:4  se kluci zázračně chytli. Ještě do poločasu jsme vymazali ztrátu a ve druhém poločase už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo  !
Střelci : Ondra Cudrák           2
                Radim Svatoň          2
                Tom Gráf                  1
                Honzík Klouzek        1
                Lukyn Grusman      1

Je velká škoda, že kluci svoji optimální hru předvedli až v posledním poločase. Potrénujeme , další víkend máme volno a až 9.6.2018 přivítáme na svém hřišti celek Skřivany/Červeněves