Jdi na obsah Jdi na menu
 

Třešňový květ Žlunice x Prasek 1 : 4 (0 : 2)

7. 3. 2017

Sestava : Drugda – Pavel, Drábek, Vyhleďal, Hrubeš, Tichý (65.Holý), Štefan, Štayr, Herzog, Hrubý, Nový 

Branky : 2 x Hrubý T., 2 x Nový D. 

K prvnímu přípravnému utkání zajížděl náš tým v sobotu na hřiště do Žlunic. S tímto soupeřem se potkáváme už tradičně vždy v prvním přípravném utkání na jarní část sezóny. Už během týdne se nám značně rozšířili omluvenky pro toto utkání, takže v sestavě došlo k úpravám na některých postech. Rád bych ještě připomněl, že to bylo první utkání pod novým trenérem Martinem Hloucalem, který mužstvo převzal v zimním období a který klukům „ordinuje“ správné tréninkové dávky.

Utkání ve Žlunicích se hrálo za příjemných teplot a i na přijatelném terénu.

Co se týče samotného zápasu a jeho průběhu, tak nebudu podrobně rozepisovat, jelikož se jednalo o první přípravné utkání na trávě. Naši hráči se snažili kombinovat a hrát fotbal, ale spousta nahrávek nenacházela správné adresáty, bylo dost nepřesností, zkažených míčů. Jak říkám, bylo to první utkání a kluci šli z plného tréninkového zatížení do prvního zápasu – oblíbená věta (komentář) trenérů v I.lize…

Co se týče průběhu utkání, tak jsme se dostali do vedení 1 : 0 po proměněném pokutovém kopu – jeho exekutor byl Tomáš Hrubý. Poté jsme zvýšili náskok díky povedené akci Dominika Nového a jeho přesné střele k tyči. Za stavu 0 : 2 skončil první poločas, který dle mého názoru a mého času na hodinkách se hrál tak 35minut…

O přestávce předal trenér rady hráčům do druhého poločasu…

V druhém poločase se nám podařilo zvýšit náskok díky brance Dominika Nového, který využil zmatku v domácí obraně. Poté vsítil i druhý gól Tomáš Hrubý, který přesně a tvrdě vystřelil k pravé tyči domácí branky po samostatném nájezdu namísto nějakého kličkování a vymýšlení…takže stav byl 0 : 4…

Dle mého názoru nám poté došel trochu fyzický fond - domácí hráči více a více ohrožovali naší branku a Honza Drugda musel předvést několik zákroků ze své „zahrádky“…nakonec se domácím se vstřelit branku podařilo, kdy po několika odrazech prostřelili našeho gólmana…takže konečný stav 1 : 4…

Takže premiéra našemu novému trenéru vyšla vítězně, ale určitě bude mít co říct klukům k předvedenému výkonu na hřišti…

Náš další přípravný zápas odehrajeme v sobotu 11.3.2017 na hřišti v Boharyni od 15hod – sraz na hřišti v Prasku ve 14hod nebo 14.15hod (hřiště Boharyně).