Turnaj mladších elévů – Urbanice 15.10. 2017

19. 10. 2017

Osmý  mistrovský turnaj  jsme  odehráli na promočeném hřišti v Urbanicích, kde nás čekal dvojzápas  s AK Urbanice  a FC Libčany..

V prvním zápase jsme se utkali s týmem AK Urbanice .Od záčátku bylo vidět ,že utkání bude velmi vyrovnané a bude rozhodovat proměňování šancí. Naši mladí borci se tlačili do šancí, ale koncovka se nám nedařila a tak se zrodil poločasový výsledek 1:1.

Ve druhém poločase jsme se už nedokázali prosadit a prohráli o dvě branky.

Ve druhém zápase jsme bojovali s týmem FC Libčany. Od začátku utkání jsme měli zápas plně pod kontrolou a nepouštěli soupeře do šancí. Poločas jsme vyhráli 3:1..

V druhém poločase jsme ještě dvakrát skorovali a zaslouženě vyhráli 5:1.