Turnaj mladších elévů –Třebechovice 17.9. 2017

18. 9. 2017

Na třetí  mistrovský turnaj jsme zajížděli na krásné hřiště do Třebechovic ,kde nás čekal dvojzápas s třebechovickým  A  týmem  a B týmem.

V prvním zápase nás čekal třebechovický A tým ,utkání bylo od začátku velmi vyrovnaném se spoustou neproměněných šancí na obou stranách. Poločas jsme prohráli 4:1, v druhém poločase jsme šance začali proměňovat, ale na vyrovnání to nestačilo.Těsně jsme prohráli.

V druhém zápase nás čekal třebechovický B tým.  Od začátku utkání jsme diktovali tempo zápasu

a to nám zajistilo poločasové vedení  5:3. Ve druhém poločase naši mladí fotbalisté malinko polevili a soupeř začal ,za bouřlivé podpory svých fanoušků, mohutně stahovat náskok a v jednu chvíli se dokonce ujal vedení 6:5.

Koncovka zápasu ale patřila našim borcům a třemi goly v závěru jsme otočili skore v náš prospěch a  zaslouženě slavili vítězství.