Turnaj mladších elévů - Kunčice 3.10.2015

8. 10. 2015

Jiskra Prasek -  Černilov B      9:3  (3:0)

V prvním utkání tohoto turnaje jsme nastoupili proti rezervě Černilova a v tomto utkání jsme bez větších problému zvítězili 9:3, když jsme všechny tři obdržené branky dostali po vlastních individuálních chybách. V tomto zápase se podařilo vstřelit první branku kariéry naší nové útočnici Stelče, která nastoupila ke svému 3. zápasu za Prasek.

Střelci: Vojta Veselý 3, Dominik Pražák 2, Míša Solár 2, Tom Gráf, Stela Bencsiková

Jiskra Prasek -  Černilov A      6:4  (1:3)

Za první poločas tohoto zápasu bych nepochválil nikoho s hráčů, kteří se objevili na hřišti. Nastoupil proti nám mančaft, který se rovnal našim kvalitám a my jsme byli zaskočeni, že nám najednou do brány nespadne vše do čeho kopneme, že nám protihráči nenechají čas na to se rozmýšlet co s balónem. Zjistili jsme, že bez poctivého bránění a kvalitní přihrávky nemůžeme zvítězit. V poločase šli všichni hráči na střídačku se sklopenou hlavou a myšlenkami na to, že v tomto zápase nevyhrajeme.

To jsme si na lavičce vysvětlili a řekli si co udělat pro to, abychom zápas dotáhli do vítězného konce. V druhém poločase se naše hra rapidně zlepšila. Začali jsme dostupovat hráče, zlepšili přihrávku a hlavně se nám začalo dařit v koncovce, ke které jsme se dostávali hlavně díky kvalitní obraně a poctivému makání všech hráčů na hřišti. Tento zápas jsme dotáhli do vítězného konce také díky 4 vstřeleným brankám našeho nejlepšího kanonýra. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, kdy jsme se na konci zápasu stali šťastnějším týmem.

Střelci: Vojta Veselý 4, Míša Solár, Dominik Pražák

Velké díky opět patří všem hráčům za předvedený výkon a získání dalších dvou vítězství. Rodičům a fanouškům, kteří podporují náš tým a ženou nás k lepším a kvalitnějším výkonům.

V Kunčicích reprezentovali: Stelča Bencsiková,Tom Gráf,Míša Solár,Kuba Pokorný,Páťa Chlíbek,Vojta Veselý,Honzík Klouzek,Táda a Domča Pražákovi

Po odehrání těchto zápasů nastoupili na trávník naši nejmenší proti týmu z Kunčic. Předvedli velmi působivý výkon a odvezli si domů výhru 14:0, když soupeř vystřelil na naši bránu všehovšudy 2x.

Pochvalu si za předvedený výkon zaslouží celý tým, v němž každému z hráčů se povedlo minimálně jedenkrát skórovat. Je vidět, že nám tréninky prospívají a že nám v Prasku roste další generace dobrých fotbalistů, čehož si vážíme a jsme rádi za takovou účast na každém tréninku.

Za nejmenší nastoupili: Nela Bencsiková, Evika Veselá, Ondra Ducký, Adam Tobolka, Lukáš Stránský, Vojta Kofránek a v bráně vypomohl Míša Solár