Turnaj mladších elévů - Nový HK 27.9.2015

29. 9. 2015

Jiskra Prasek -  Olympia HK       13:0  (7:0)
Poprvé v našem týmu nastoupila dvě děvčata Evička Veselá a Stelča Bencsiková.Tuto premieru jim spoluhráči usnadnili ,když soupeře doslova rozstříleli.
Střelci:Vojta Veselý 6,Kuba Pokorný 2,Domča Pražák 2,Táda Pražák,Paťas Chlíbek,Míša Solár

Jiskra Prasek - FC HK dívky      7:1  (4:1)
Hned na začátku druhého utkání naší chybičku v rozehrávce hradecká děvčata potrestala tvrdou střelou k tyči 0:1.To ,ale nabudilo náš tým k většímu nasazení a do poločasu čtyřmi góly skore otočil.Druhý poločas jsme hru kontrolovali a přidali tři branky po pěkných kombinacích.
Střelci:Vojta Veselý 5,Kuba Pokorný,Patrik Chlíbek

Opět musíme poděkovat všem hráčům za výkony a našemu kotli ( buben, tumbeta, klubová vlajka) za vytvoření skvělé fotbalové atmosféry.
Tyto dvě vítězství nás udrželi na špici tabulky a Vojta Veselý vede tabulku kanonýrů.
Pro nás trenéry je potěšující ,že nacvičené signály z tréninků dnes hráči realizovali na mistrovském turnaji.

Na Novém Hradci reprezentovali:Evička Veselá,Stelča Bencsiková,Tom Gráf,Míša Solár,Kuba Pokorný,Páťa Chlíbek,Vojta Veselý,Honzík Klouzek,Táda a Domča Pražákovi