Turnaj mladších elévů - Prasek 19.9.2015

22. 9. 2015

Jiskra Prasek - Nový Hradec Králové       5:3  (1:1)
Proti lídrovi tabulky naši borci předvedli soustředěný výkon a ve druhém poločase rozhodli o svém vítězství.
Čtyřmi góly se blýskl náš kanonýr Vojta Veselý.
Střelci:Vojta Veselý 4,Tom Gráf

Jiskra Prasek - Vysoká     3:2  (2:1)
V utkání jsme brzy vedli 2:0 ,kdy obě branky zaznamenal dnes naprosto vynikající Míša Solár(brankář soupeře byl o dvě hlavy větší).Zápletka vznikla před přestávkou snížením na 2:1.Po přestávce soupeř ještě zvýšil aktivitu a byl odměněn vyrovnávací brankou na 2:2.Toto utkání nakonec rozhodli brankáři.Zatímco hostující gólmánek pustil propagační střelu Tády Pražáka na 3:2 ,náš gólmánek Honzík Klouzek předvedl famozní zákrok ,kdy míč směřující do prázdné branky tygřím skokem alá Petr Čech lapil.
Střelci:Míša Solár2,Táda Pražák