Turnaj mladších elévů - Stěžery 11.10.2015

13. 10. 2015

Stěžery A - Prasek 2:6
střelci:Veselý-2,Pražák T.-1,Solár-1,Pokorný-1,Chlíbek-1
Za velmi chladného počasí jsme nastoupili do utkání aktivně a do poločasu jsme si vytvořili pohodlný náskok 5:0 do druhé půle.
Ve druhém poločase se dostali do hry naši nejmenší a to Ondra Ducký,Evička Veselá a Vojta Kofránek a předvedli super výkon.
Do konce zápasu jsme kontrolovali hru a v pohodě jsme si došli pro vítěztví.Za zmínku stojí, že kluky poprvé v obou zápasech
vedla jako kapitán Stelča.

Stěžery B - Prasek 1:5
střelci:Veselý-5
Ve druhém utkání proti nám nastoupil vyrovnaný soupeř a hra se přelévala z jedné strany na druhou bez gólu.Po deseti minutách
jsme to prolomili kanonýrem Vojtou Veselým, který se do poločasu trefil ještě dvakrát a tím náš tým uklidnil.Ve druhé půli
jsme hráli svoji hru s neomylnou obranou a skvělým útokem.Do konce utkání se ještě dvakrát trefil opět Vojta, který v tomto utkání
zaznamenal všech pět branek našeho týmu.

Velké díky patří opět naším fanouškům a rodičům, kteří nám při všech utkání vytvářejí super atmosféru a klukům to hodně pomáhá. I Vaši
zásluhou se nám daří a za to my trenéři moc děkujeme.

Ve Stěžerách reprezentovali:Evička Veselá,Ondráš Ducký,Vojta Kofránek,Vojta Veselý,T.a D.Pražákovi,Tom Gráf,Stelča Bencsiková,