Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj starších elévů 1.9.2018 Lhota p. Libčany

4. 9. 2018

Po víkendovém soustředění na domácím hřišti a dvou přátelských utkání jsem tým přihlásil jako vrchol letní přípravy na kvalitně obsazený turnaj do Lhoty p.L. Někteří naši soupeři nastupují v krajském přeboru a my byli zvědaví , jak se náš tým prosadí. V týmu chyběli Lukyn Grusman (zranění), Mára Čížek (zranění) a Táda Jančí (dovolená).

Jiskra Prasek - Lhota pod Libčany     3 : 1
V úvodním utkání jsme narazili na domácí tým, kluci začali soustředěně a tlakem donutili domácí k chybám, které jsme trestali. Jediný gól jsme obdrželi po chybičce našeho gólmánka.
Střelci : Honzik Klouzek  2
               Ondra Cudrák    1
 
Jiskra Prasek - Slavia Hr. Králové       3 : 2
Ve druhém zápase nárážíme na velice kvalitní tým. Naši borci se nezalekli a aktivní hrou zatlačili soupeře a donutili ho k chybám, které jsme opět s lehkostí trestali. Slávisté snížili na rozdíl jednoho gólu 2 minuty před koncem, ale více jsme jim nedovolili.
Střelci : Honzik Klouzek  2
               Ráďa Svatoň      1
 
Jiskra Prasek - FC HK dívky                5 : 0
Naši hráči s chutí kombinovali a předváděli líbivý fotbal.
Střelci : Honzik Klouzek     3
               Ondra Cudrák       1
               Maty Ardelán         1
 
Jiskra Prasek - Malšova Lhota B          6 : 1
Opět výborný výkon všech našich kluků , zde se stačili i prostřídat naši gólmánci Vojta s Fíjou.
Střelci : Ondra Cudrák     2
               Ráďa Svatoň        2
               Honzik Klouzek    1
               Míša Solár             1
 
Jiskra Prasek - Vysoká n. L.             4  : 2
Souboj doposud neporažených týmů přinesl emoce, kvalitu a nakonec i naši radost. Cílem bylo na soupeře vlítnout a na nic nečekat. To se nám povedlo a už ve 3. minutě vedeme 2:0. Za zmínku stojí druhý gól Rádi , kdy sólový nájezd s přehledem zakončil kličkou brankáři a střelou do prázdné branky. Poté nás soupeř zatlačil a po pěkných akcích dokonce vyrovnal a při dalších šancích exceloval náš Vojtík v brance. Tento match rozhodl fantastickou střelou do šibenice Matouš a poté důrazný Honzik.
Střelci : Ondra Cudrák    1
               Ráďa  Svatoň      1
               Matouš Zmítko    1
               Honzik Klouzek    1
 
Jiskra Prasek - Třebeš dívky             7 :  0
I dalšího soupeře jsme porazili kvalitní hrou, nápady a přesnými přihrávkami. Opět se prostřídali naši gólmánci a do soupeřovi sítě se trefil i benjamínek týmu Jura.
Střelci : Honzik Klouzek    3
               Míša Solár            1
               Ráďa Svatoň        1     
               Jura Chlumecký 1
               Ondra Cudrák      1
 
Jiskra Prasek - Malšova Lhota A      2 : 3
Před posledním zápasem nám soupeři už gratulovali k úspěchu, ale my se soustředili i na poslední zápas. Poslední krok bývá nejtěžší a to se potvrdilo. Soupeř dvakrát vedl a my dvakrát srovnali. Podruhé jsme vyrovnali asi dvě minuty před koncem a naše radost byla veliká, protože remíza nám zaručovala první místo bez počítání. Jenže ihned po rozehře nás soupeř zmrazil třetím gólem a rozhodčí pískl konec. Naši borci vysílení a zklamaní padli na mokrý trávník a došlo i na slzičky (kluci si mysleli, že první místo je ztracené).
Střelci : Honzik Klouzek    1
               Ráďa Svatoň        1  
  
Po posledním zápase jsme v kabině poděkovali všem našim klukům za fantastické výkony  a mezitím Vláďa Cudrák zjistil , že máme s Vysokou sice stejně bodů, ale vzájemný zápas i skóre hovoří v náš prospěch. A obrovský úspěch byl na světě. První místo a individuální ocenění nejlepší hráč turnaje - Honzik Klouzek bylo z říše snů.
 
Foto a video vrchního fotografa týmu Romana Solara najdete zde : 
 
Jiskra :Vojta Kofránek,Fíja Tomášek,Tom Gráf,Míša Solár,Matouš Zmítko,Ondra Cudrák,Honzik Klouzek,Jura      
              Chlumecký,Maty Ardelán,Ráďa Svatoň                 
Trenéři:Vláďa Klouzek, Vláďa Cudrák,Roman Solár