Vysoká n/L x Prasek 2 : 1 (1 : 1)

14. 5. 2018

Branky : Ondra Cudrák

K dalšímu mistrovskému zápasu náš tým zajížděl do obce Vysoká n/L. Do tohoto zápasu jsme nemohli počítat se třemi hráči základní sestavy – Domča Vaníček, Adam Novotný, Jakub Pokorný a tak prostor a tyto posty jsme museli nahradit jinými hráči a na střídačce nám už zůstali pouze dva hráči.

Od začátku utkání se hra odehrávala mezi vápny a gólovou šanci si nevytvářelo ani jedno mužstvo. Hra byla od obou tymu neurovnaná a na našem týmu byla cítit absence některých našich hráčů.

V 11.minutě jsme si vypracovali první šanci, kdy se podařilo uniknou Paťovi (Patrik Chlíbek), ale bohužel se mu nepodařilo svoji šanci proměnit. Náznaky šancí měli i domácí, ale nijak vážně naší branku neohrožovali.

I když domácí mužstvo mělo téměř na každém postu výškovou převahu, tak hra v poli byla vyrovnaná.

V 19.minutě se skóre měnilo poprvé, kdy náš obránce při špatném odkopu namazal přímo domácímu hráči a ten sám před naši brankou pohodlně zakončil k tyči 1-0. Neuběhla ani minuta a bylo vyrovnáno, kdy se nám  povedla nejhezčí, bohužel i poslední krásná akce, kdy po vysunutí Paťase a následné nahrávce před branku prostřeluje domácího brankáře Ondra Cudrák.

Po této brance se do konce poločasu už nic vážného nestalo a za stavu 1 : 1 se šlo do kabin.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako první poločas, bohužel bez žádné šance na naší straně. V naší hře byla nepřesností, nedařil se nám přechod do útoku.

Ve 40.minutě dali domácí šťastný druhý gól, kdy vysoký padající centr dostal do naší sítě domácí hráč, který stál úplně sám, nikým nehlídaný a neatakovaný před naší brankou (to byla jediná domácí šance).

Do konce zápasu jsme si bohužel žádnou šanci nevypracovali a skóre se tedy už nezměnilo. Dle mého názoru by zápasu slušela spíše remíza, ale bohužel odjíždíme z tohoto utkání a obce Vysoká n/L bez bodu.