Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zimní liga Stěžery- Starší elévové 13.1.2019

16. 1. 2019
Opět v neděli odpoledne jsme vyrazili do Stěžer poprat se o další bodíky s celkem-Třebeš. Výhra v tomto zápase by nás hodně posunula do nejlepší šestky tohoto turnaje. Úkolem v tomto zápase bylo zapojit obránce více do koncovky. V naší sestavě chyběli Matouš Zmítko (rodinné důvody),Lukyn Stránský (zranění z minulého zápasu) a Míša Solár (nemoc).
 
Jiskra Prasek  - Třebeš              15  :  6      (    7  :  1  ) 
O osudu utkání se rozhodlo prakticky prvních pět minut , když se střelecky prosadil Lukyn Grusman a to hned třikrát  !!!!!! V dalším průběhu jsme v pohodovém tempu navyšovali skóre. Ve druhém poločase jsme měnili posty a zkoušeli různé varianty hry. Celý zápas odchytal Fíja Tomášek a druhý gólmánek Vojtik Kofránek odehrál celý zápas na pozici levého beka. Rychlé vedení ovlivnilo naši koncentraci, důraz a zápal do hry. Z obránců se prosadili dva borci Lukyn Petr jednou po pěkné kombinaci a Ondra Cudrák, který se trefil dokonce pětkrát !!!!!!!!!!!!!!!!
Střelci  :  Ondra Cudrák          5
                 Honzik Klouzek        3
                 Raďa Svatoň             3
                 Lukyn Grusman       3
                 Lukyn Petr                 1
 
Další zasloužené vítězství našeho mužstva, všichni zaslouží pochvalu. Už se těšíme na příští neděli , kdy se v dalším zápase změříme s celkem Police.    
Jiskra:F.Tomášek,V.Kofránek,L.Petr,O.Cudrák,T.Gráf,J.Chlumecký,L.Grusman,M.Ardelán,P.Bludský,           R.Svatoň,J.Klouzek
 
Vláďa Klouzek