Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zimní liga Stěžery- Starší elévové 2.2.2019

6. 2. 2019
Po pauze jsme v sobotu podvečer  vyrazili k dalšímu zápasu. Souboj  byl pikantní v tom , že domácí Stěžery i náš tým  doposud nepoznali hořkost porážky a vítěz tohoto duelu vyhraje i základní skupinu. V našem týmu chyběli z různých důvodů Matouš Zmítko, Jura Chlumecký, Lukyn Stránský,Péťa Bludský a Maty Ardelán.
 
Jiskra Prasek  -  Stěžery                     11 :  4     (   5 : 2  )
V naší brance od první minuty nastoupil Vojtik Kofránek a druhý brankář Fíja Tomášek na pozici pravého útočníka. Kvůli absencím hrajeme pouze na dvě čtyřky. Od první minuty hrajeme náš nátlakový , důrazný , fyzicky náročný fotbal a tímto soupeře nutíme k chybám. Po pěkných akcích jsme se ujali vedení, ale šikovní domácí vždy snížili na 2:1 a 3:2. Do půle jsme přidali ještě dvě branky. O poločase jsme kluky varovali na jejich výpadky ve druhých poločasech. Náš tým hrál soustředěně celý zápas a navyšoval skóre. Výsledek je z mého pohledu pro domácí hodně krutý.
Pochvalu zaslouží všichni borci, tentokrát bych vyzdvihl oba gólmánky - Vojtik skvělý v brance , Fíja si to odmakal na nezvyklém postu útočníka a dokonce se trefil do černého.
Střelci : Ráďa Svatoň         3
               Ondra Cudrák       3
               Honzik Klouzek     2
               Fíja Tomášek         1
               Tom Gráf                1
               Lukyn Petr              1
 
Jiskra : V.Kofránek,T.Gráf,M.Solár,O.Cudrák,L.Petr,F.Tomášek,R.Svatoň,L.Grusman,J.Klouzek
 
Základní skupinu jsme prolétli bez bodové ztráty, postoupili jsme do finálové skupiny, kde se utkáme s mužstvy - Černilov,Chlumec ,Police.
 
Vláďa Klouzek