Zimní liga Stěžery- Starší elévové 20.1.2019

23. 1. 2019

V mrazivém počasí jsme vyrazili porvat se o další bodíky do Stěžer. Náš soupeř byl pro nás velkou neznámou. V sestavě chyběli Matouš Zmítko, Maty Ardelán, Péťa Bludský a Jura Chlumecký.

Jiskra Prasek  -  Police            13  :  5        (   7  :  1  )
V naší brance začal první půli Vojtik Kofránek a kvůli absencím jsem točil pouze dvě čtyřky. V prvním poločase jsme předvedli asi nejhezčí fotbal v zimní lize. Odzadu balóny po zemi, pěkné přihrávky, kluci si vyhověli a nemilosrdně trestali soupeřova zaváhání. Do druhého poločasu se prostřídali gólmánci . Prvních deset minut naši borci nastoupili jak "mistři světa". Chudáka Fíju Tomáška v brance nechávali doslova na holičkách a rázem je stav 7:4. V tuto chvíli soupeř vycítil šanci a my se hledali. Poté jsme se vzpamatovali a vstřelili další branky. I přes  zaváhání ve druhé půli zasloužené vítězství našeho družstva.
Střelci : Honzik Klouzek           4
               Ráďa Svatoň               3
               Lukyn Grusman          3
               Ondra Cudrák              2
               Lukyn Stránský           1

Jiskra: V.Kofránek,F.Tomášek,O.Cudrák,T.Gráf,L.Petr,M.Solár,L.Grusman,L.Stránský,R.Svatoň,
              J.Klouzek
Ani ve čtvrtém zápase jsme nenašli přemožitele. Pátky potrénujeme v hale, další víkend máme volno a až 2.2. od 17 00 hod. nás čeká souboj dvou neporažených týmů Jiskra Prasek vs. Stěžery.