Zimní liga Stěžery- Starší elévové 6.1.2019

11. 1. 2019

Po vánočních svátcích nás čekal v dalším zápase zimní ligy nelehký soupeř - Olympia HK. V naší sestavě chyběli Matouš Zmítko a Fíja Tomášek.

Jiskra Prasek - Olympia HK                 9  :  4     (   4  :  3  )
Od úvodního hvizdu není na našich borcích znát dlouhá vánoční pauza. Kluci napadají po celém hřišti a předvádí důrazný ,fyzicky náročný fotbal. Po hezkých akcích jsme soupeři odskočili na 4:1, ale soupeř dokázal po našich chybičkách snížit. Stínem prvního poločasu bylo zranění Lukyna Stránského po tvrdém střetu, tímto mu přeji brzké uzdravení a rychlý návrat do sestavy. Na začátku druhého poločasu soupeř vyrovnal hru i skóre a v těchto okamžicích se zápas lámal. Naši svěřenci opět přidali a vítězství strhli na naši stranu. Pochvalu zaslouží všichni, přesto bych vyzdvihl gólmánka Vojtika  a ročník 2009 Juru, Lukyna S. , Péťu za bojovnost.
Střelci: Honzik Klouzek        5